?

W czym możemy Ci pomóc?

Co to jest filtr pocztowy?

Filtr pocztowy to funkcjonalność, która pozwala na filtrowanie maili na podstawie określonych kryteriów zawierających preferowane frazy słowne. Dzięki filtrom możliwa jest automatyzacja wielu akcji dotyczących wiadomości, np. przenoszenie do folderów, kolorowanie, odrzucanie, usuwanie. Aby utworzyć filtr prosty należy wejść w zakładkę OPCJE. W menu w sekcji 3. USTAWIENIA KONTA, kliknąć w link 3.4. FILTRY

Tworzenie filtra polega na podaniu jego nazwy, określeniu warunków według, których zostanie przeprowadzone filtrowanie wiadomości oraz ustawieniu preferowanej akcji.

Aby zmiany zostały zachowane, należy potwierdzić je przyciskiem Dodaj filtr.Aby utworzyć filtr zaawansowany należy wejść w zakładkę OPCJE. W menu po lewej stronie, w sekcji 3. USTAWIENIA KONTA, kliknąć w link 3.4. FILTRY

a następnie w przycisk DODAJ i wybrać FILTR ZAAWANSOWANY na górze strony. Tworzenie filtra polega na podaniu jego nazwy, określeniu warunków według, których zostanie przeprowadzone filtrowanie wiadomości oraz ustawieniu preferowanej akcji.

Aby zmiany zostały zachowane, należy potwierdzić je przyciskiem ZAPISZ.

wydrukuj

Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Dołożyliśmy starań, aby informacje zawarte w naszym systemie pomocy były kompleksowe i wyczerpujące. Jeżeli mimo to nie udało Ci się rozwiązać problemu - możesz skontaktować się z nami bezpośrednio.

potrzebujesz więcej pomocy ?

Twoje IP

Sprawdź swój adres IP, właściwości łącza, konfigurację przeglądarki i inne ważne parametry w aplikacji TwojeIP:

Warto wiedzieć

Masz zablokowane konto?

Przyczyn blokady konta może być wiele, dlatego w celu sprawdzenia konkretnej przyczyny prosimy o podanie loginu zablokowanego konta.

PAMIĘTAJ!!!
Abyśmy mogli odpowiedzieć na zgłoszenie, prosimy o podanie adresu który nie jest zablokowany i na który możemy odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie.

Historia wyszukiwania

Ostatnio wyszukiwane tematy