Jak logować się kontem Google do 1login od WP ?


1.Jak utworzyć konto 1login od WP za pomocą Google ?


Jeżeli posiadasz konto Google możesz założyć konto 1login od WP.

Na początek na stronie logowania należy wybierz logowanie za pomocą Google:


W przypadku posiadania kilku kont Google wybierz z listy to z którego chcesz skorzystać.W następnym kroku przejdziesz do akceptacji zgód niezbędnych do założenia konta 1login od WP:

Zapoznaj się dokładnie  z regulaminem oraz polityką prywatności oraz zaznacz wymagane pola do założenia konta 1login od WP i przedź dalej.


Następnie zobaczysz informację o pomyślnym zalogowaniu do 1 login od WP.
W kolejnym kroku wyświetlone zostanie krótkie wprowadzenie dotyczące usługi.


W ten sposób znajdziesz się na stronie głównej.

Jeżeli podczas pierwszego logowania nie uzupełnisz danych osobowych w zakładce Dane konta to przy każdym kolejnym logowaniu pojawi się monit o ich uzupełnienie.

Po wybraniu ‘zabezpiecz dodatkowo konto’ pojawi się prośba o wprowadzenie pełnej daty urodzenia.
Wszystkie wprowadzone dane będą pomocne podczas weryfikacji przeprowadzanej z Biurem Obsługi Klienta w przypadku utraty dostępu do konta.Jeżeli wybierzesz pomiń to w dowolnym czasie dane będzie można uzupełnić w zakładce Dane konta.

2.Jak nadać hasło do konta 1login?

Po zalogowaniu do 1login od WP w zakładce Bezpieczeństwo przy opcji "Hasło" wybierz "Zmień".
W pierwszej kolejności zobaczysz informację,że na Twój adres mailowy został przesłany kod PIN w celu potwierdzenia tożsamości.


Pojawi się wówczas okno z możliwością nadania hasła do skrzynki.


Jeżeli nie nadasz hasła to podczas kolejnych logowań nadal będzie możliwość to zrobić.

3.Jak odłączyć Google od konta 1login od WP?

Po zalogowaniu w zakładce ‘Bezpieczeństwo’ na dole sekcji możesz odłączyć logowanie za pomocą Google od konta 1 login od WP zachowując konto.W pierwszym kroku wybierz "odłącz". Ze względów bezpieczeństwa, na tym etapie podaj hasło do konta 1login od WP lub skorzystaj z kodu PIN przesłanego na adres e-mail którym logujesz się do Google:

Po wprowadzeniu PINu i wybraniu zweryfikuj zostaniemy poproszeni o potwierdzenie odłączenia.
Następnie zobaczysz okno z możliwością nadania hasła do 1login od WP.

Jeżeli nie nadasz hasła i wybierzesz anuluj to nadal będzie możliwość zrobić to w zakładce Bezpieczeństwo.
Uwaga: W sytuacji kolejnego logowania do 1login od WP hasło będzie można nadać przez wybranie na stronie logowania nie pamiętam hasła lub klikając zaloguj z Google.

W sytuacji, w której wcześniej zostało nadane hasło do naszego konta 1login od WP pojawi się monit o wprowadzenie hasła.

Konto, które posiada nadane hasło pozwoli po autoryzacji hasłem na natychmiastowe odłączenie.

Po ponownym zatwierdzeniu odłączania konta, otrzymasz monit o nadanie hasła do konta 1login od WP, aby w przyszłości bez problemów logować się do aplikacji.

W ten sposób zakończysz sukcesem odłączenie konta Google. Spowoduje to, że przy kolejnym logowaniu konieczne będzie podanie ustalonego wcześniej hasła do 1login od WP lub przepisaniu PINu przesłanego na adres mailowy.


Jeżeli postanowisz na nowo połączyć konto Google z 1login od WP to podczas logowania wybierz zaloguj się z Google, co spowoduje ponowne podłączenie.


4.Nie pamiętam hasła

Aby zresetować hasło do konta 1login od WP na formularzu logowania wybierz opcję "Nie pamiętasz hasła?", a następnie przejdź dalej po wprowadzeniu adresu mailowego.
Otrzymasz wówczas informację, że na adres mailowy, którym logujesz się do 1 login od WP poprzez Google została wysłana wiadomość z PINem do odzyskania dostępu.


Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.