Fiszki w WP Poczcie

Opłacaj rachunki i śledź przesyłki w jednym miejscu!

Dowiedz się więcej
Highlights usage
Rounded border
Czym są fiszki?

Fiszki to nic innego jak plansze wyświetlane przy określonym typie wiadomości. Łączą w jednym miejscu informacje o rachunkach, takie jak odbiorcę, kwotę i termin płatności oraz o przesyłkach – śledzenie paczki i termin odbioru. Umożliwiają także w prosty i bezpieczny sposób dokonać opłaty szybkim przelewem.

Zawierają też najważniejsze informacje na temat płatności lub przesyłki, pozwala to na proste zarządzanie nimi z poziomu Twojej WP poczty. Prawda, że wygodne?

Highlights visualization
Highlights preview
Jak to działa?

Fiszki z rachunkiem. Za pomocą usługi Płacę z WP możesz w prosty sposób regulować płatności bezpośrednio w poczcie, gdzie przychodzi do Ciebie rachunek! Aby opłacić fakturę kliknij w planszy: Opłać. Trafisz wtedy do naszego systemu transakcyjnego gdzie możesz podejrzeć informacje o Twojej należności. Po wybraniu metody płatności, wszystkie dane do szybkiego przelewu zostaną uzupełnione automatycznie.

Fiszki z przesyłką. Fiszki z przesyłką. Zawierają wszystkie informacje od nadawcy potrzebne do monitorowania, a następnie odbioru Twojej paczki, czyli kod QR oraz pozostały czas. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych aplikacji, wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim

Wiadomości z fiszką wyświetlą się wyłącznie dla faktur/przesyłek, które zostały wysłane z zaufanego sprawdzonego przez nas źródła! Dodatkowo sam wybierasz z jakiej metody płatności chcesz skorzystać. Bezpieczeństwo transakcji zapewniają firmy z wieloletnim doświadczeniem – Przelewy24 oraz Espago. Ponadto zapewniamy, że dane są przetwarzane w pełni automatycznie, mechanizm ten jest elementem systemu poczty elektronicznej.

Payment providers
Splash
Payment providers
ECO
Bądź EKO - wybierz e-fakturę

Nie musisz drukować potwierdzeń ani wypełniać żadnych druczków. Wybierz e-fakturę ( włącz otrzymywanie faktur w formie PDF u swojego dostawcy ), dzięki czemu oszczędzisz papier i ochronisz środowisko! Włącz fiszki i wygodnie opłać fakturę za pomocą kilku kliknięć. Szybko, bezpiecznie, eko!

Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie?