Odzyskiwanie dostępu do konta za pomocą SMS - zmiana ceny 

Obecnie, do odzyskania dostępu do Twojej poczty, oferujemy trzy metody: 

  • SMS 
  • Mail pomocniczy 
  • Pytanie pomocnicze
  •  

Metoda SMS dla zweryfikowanego numeru telefonu 

Pozwala na dodanie do profilu swojego numeru telefonu komórkowego, podczas wykonywania procedury resetu hasła system prosi o wysłanie wiadomości SMS z numeru, który 

został potwierdzony na koncie. W odpowiedzi zwrotnej SMS generowany jest kod umożliwiający zmianę hasła w przypadku gdy zmiana nie może odbyć się w profilu. 


Uwaga! Kod SMS, zadziała wyłącznie jeżeli wiadomość zostanie wysłana z numeru, który jest wpisany do profilu. Wysłanie SMSa z innego numeru nie pozwoli na dokonanie zmian 

na koncie. 

SMS jest dodatkowo płatny, dlatego też w celu wysłania wiadomości należy mieć aktywną usługę SMS Premium.

 

Szczegóły dotyczące pozostałych metod i nasze rekomendacje opisaliśmy w artykule, który znajdziesz na naszej stronie pomocy:  

Jaką metodę resetu hasła wybrać

Obecny koszt SMS pozwalającego na samodzielne zresetowanie hasła do Twojego konta wynosi 6,15zł (z VAT). 


Cenimy Twoją opinię. Dlatego, aby sprostać Twoim oczekiwaniom, zmieniamy cenę SMS, które umożliwia zresetowanie hasła do poczty, jeśli zapomniałeś swojego aktualnego hasła. 


Uprzejmie informujemy, że od 18.03.2024 nastąpi zmiana ceny SMS pozwalającego na samodzielne zresetowanie hasła do Twojego konta i będzie wynosiła 0,37 zł z VAT. 


Poza obniżeniem ceny zmieni się również numer telefonu, na który będziesz musiał wysłać SMS, aby móc zresetować samodzielnie hasło.  

Aktualny numer znajdziesz zawsze na ekranie podczas resetowania hasła za pomocą metody SMS. 


Informujemy również, że podany przez Ciebie numer telefonu będzie wykorzystywany wyłącznie w celu umożliwienia odzyskania hasła. Nie będzie wykorzystywany do prowadzenia działań reklamowych, ani marketingowych. 


Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.